Yayın Akışı

07:30 Klip Saati

09:00 Aklın Yolu ( Tekrar )

10:00 Sağlıklı Hayat

11:00 Klip Saati

11:30 Şehri İstanbul

12:40 Kısa Bir Mola

12:50 Vizyondakiler ( Canlı )

13:00 Haber 13

13:30 Klip Saati

14:00 Kadifeden Kesesi-Film

17:20 Memleket Halleri

15:40 Klip Saati

16:10 Vizyondakiler

16:20 Kısa Bir Mola

16:30 Macera Peşinde-Belgesel ( Canlı )

17:20 Anadolunun 7 rengi

18:20 Vizyondakiler ( Tekrar )

18:30 Ana Haber Bülteni

19:20 Sokak Ne Diyor?

19:30 Büyük Yarışma

21:10 Gönülden Gönüle ( Tekrar )

23:10 Sokak Ne Diyor?

23:30 Unutulmaz Müzikaller

23:50 Vizyondakiler

00:00 Ana Haber Bülteni ( Tekrar )

00:50 Klip Saati

01:20 Kadifeden Kesesi

03:00 Şehr-i İstanbul

04:10 Sağlıklı Hayat

05:10 Macera Peşinde

06:00 Klip Saati

07:30 Klip Saati

09:00 Aklın Yolu ( Tekrar )

10:00 Sağlıklı Hayat

11:00 Grup Toplantılar ( Canlı )

14:00 Aman Karım Duymasın

15:40 Klip Saati

16:10 Vizyondakiler

16:20 Kısa Bir Mola

16:30 Macera Peşinde

17:10 Anadolunun 7 rengi

18:20 Vizyondakiler

18:30 Ana Haber Bülteni ( Canlı )

19:20 Kobra Takibi

20:00 Bir Tel Bir Nefes ( Tekrar )

23:00 Canlı Performans ( Tekrar )

00:00 Ana Haber Bülteni

00:50 Klip Saati ( Tekrar )

01:20 Aman Karım Duymasın

03:00 Macera Peşinde

03:50 Sağlıklı Hayat ( Tekrar )

04:50 Kobra Takibi

05:40 Vizyondakiler

05:50 Klip Saati

07:30 Klip Saati

09:00 Aklın Yolu ( Tekrar )

10:00 Sağlıklı Hayat

11:00 Klip Saati

11:30 Bana Biraz Anlatsana ( Tekrar )

12:10 Bireyden Topluma ( Tekrar )

13:00 Haber 13 ( Canlı )

13:30 Klip Saati

14:00 Kızın Var Mı Derdin Var

15:40 Klip Saati

16:10 Vizyondakiler

16:20 Kısa bİr Mola

16:30 Macera Peşinde

17:20 Anadolunun 7 Rengi

18:20 Vizyondakiler

18:30 Ana Haber Bülteni ( Tekrar )

19:20 Kobra Takibi

20:00 Yolu Sürenler

21:00 Gülten Benli ile Lütfeyle

23:10 Boğaziçi Bir Deniz Yolu Hikayesi

23:40 Sokak Ne Diyor?

00:00 Ana Haber Bülteni

00:50 Klip Saati

01:20 Kızın Var Mı Derdin Var

03:00 Yolu Sürenler

04:10 Sağlıklı Hayat

05:10 Vizyondakiler

05:20 Kısa Bir Mola

05:30 Klip Saati

07:30 Klip Saati

09:00 Aklın Yolu ( Tekrar )

10:00 Sağlıklı Çevresi ( Canlı )

11:00 Klip Saati

11:30 Genç Fikirler

12:00 Kitapsız Dönmesin Dünya

13:00 Haber 13

13:30 Klip Saati

14:00 Gökçe Çiçek

15:40 Klip Saati

16:10 Vizyondakiler

16:20 Kısa Bir Mola

16:30 Macera Peşinde

17:20 Anadolunun 7 Rengi

18:20 Vizyondakiler

18:30 Ana Haber Bülteni ( Canlı )

19:20 Cem İbadeti ( Canlı )

21:30 İnanç Dünyamız

23:00 Seher Yeli ( Tekrar )

00:00 Ana Haber Bülteni

00:50 Klip Saati

01:20 Gökçe Çiçek

03:00 Sağlık Çevresi ( Tekrar )

04:00 Macera Peşinde

04:50 Kobra Takibi

05:40 Klip Saati

07:30 Klip Saati

09:00 Aklın Yolu ( Tekrar )

10:00 Sağlıklı Hayat ( Tekrar )

11:00 Klip Saati

11:30 Kent ve Sanat ( Tekrar )

13:00 Haber 13

13:30 Klip Saati

14:00 Gökçe Çiçek

15:20 Şehr-i İstanbul

15:40 Klip Saati

16:10 Vizyondakiler

16:20 Kısa Bir Mola

16:30 Macera Peşinde

17:20 Anadolunun 7 Rengi

18:10 Vizyondakiler

18:30 Ana Haber Bülteni

19:20 Kobra Takibi

20:00 İslam ve Yaşam

21:30 Canlı Performans

22:30 Vizyondakiler

22:40 Birlik Dükkanı ( Tekrar )

00:00 Ana Haber Bülteni

00:50 Klip Saati

01:20 Zavallı

03:00 Macera Peşinde

03:50 Sağlıklı Hayat ( Tekrar )

04:50 Vizyondakiler

05:00 Kobra Takibi

05:50 Klip Saati

07:30 Klip Saati

09:00 Nilgün Bakkaloğlu ile Yaşamın İçinden ( Canlı )

10:40 Bana Biraz Anlatsana

11:20 Klip Saati

11:30 Reçete ( Canlı )

12:40 Kısa Bir Mola

12:50 Vizyondakiler

13:00 Haber 13

13:20 Memleket Halleri

13:40 Sokak Ne Diyor?

13:50 Klip Saati

14:20 Marılyn Bellın Hikayesi

16:00 Klip Saati

16:30 Şehr-i İstanbul

17:00 Sosyal Güvenlik ( Canlı )

18:30 Ana Haber Bülteni

19:30 Aynur Haşhaş Muhabbet

21:00 Unutulmaz Film Müzikleri

21:20 Vizyondakiler

21:30 Cabir ile Gündem

23:00 Canlı Performans

00:00 Ana Haber Bülteni

00:50 Klip Saati

01:20 Marılyn Bellın Hikayesi

03:00 Bana Biraz Anlatsana

03:40 Bireyden Topluma ( Tekrar )

04:40 Memleket Halleri

05:20 Klip Saati

07:30 Klip Saati

09:00 Nilgün Bakkaloğlu ile Yaşamın İçinden ( Canlı )

10:30 Sokak Ne Diyor?

11:00 Köprüdeki Lulu

11:40 Klip Saati

13:00 Haber 13

13:20 Vizyondakiler

13:30 Son Kış- Film

15:10 Klip Saati

15:30 Piknik

17:00 Klip Saati

17:20 Kitapsız Dönmesin Dünya ( Tekrar )

18:30 Ana Haber Bülteni

19:20 Vizyondakiler

19:30 Karıncaların Kralı

21:20 Aşk-ı Muhabbet ( Tekrar )

22:40 Canlı Performans

23:40 Kısa Bir Mola

23:50 Vizyondakiler

00:00 Ana Haber Bülteni

00:50 Klip Saati

01:20 Kitapsız Dönmesin Dünya ( Tekrar )

02:30 Son Kış

04:10 Macera Peşinde

05:00 Vizyondakiler

05:10 Klip Saati

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi ?

Evet
Hayır
Normal